Ermal Mamaqi në gjendje të rëndë në spital: Këmbët s’i ndjej po doktorët më thonë se do eci prapë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:11 01-04-2015 Ermal Mamaqi në gjendje të rëndë në spital: Këmbët s’i ndjej po doktorët më thonë se do eci prapë Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi ka postuar në profilin e tij disa foto që kanë shqetësuar mbarë publikun dhe fansat e tij. Në foto Ermali duket i shtruar në spital dhe nën kujdesin e mjekëve. Nëpërmjet një statusi ai u ka bërë me dije ndjekësve të tij se nuk i ndjen më këmbët por se mjekët i kanë dhënë shpresë se do ecë sërish.

“Miq, faleminderit për mbështetjen. Tani jam më mirë. Këmbët për momentin nuk i ndjej por doktorët më kanë dhënë shpres se do eci përsëri. Më duhet të rri 1 muaj në regjim dhe besoj se 6Ditë pa Ermalin do të ndërpritet pas këtij aksidenti që me ndodhi. Unë dhe stafi u Digitalb urojmë mirëkuptimin tuaj. Ju përqafoj nga dhoma 23”, shkruan Ermali.

 

Ndërkohë që komentuesit i kujtojnë Ermalit 1 Prillin. Thoni të jetë kaq i çmendur aktori sa ta ketë bërë gjithë këtë për ditën e gënjeshtrave?

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025192975997925
array(1) { ["section"]=> string(101) "ermal-mamaqi-ne-gjendje-te-rende-ne-spital-kembet-s-i-ndjej-po-doktoret-me-thone-se-do-eci-prape-7504" }