Ermal Mamaqi në karrigen e Arjan Çanit në “Zonë e Lirë”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:15 03-06-2016 Ermal Mamaqi në karrigen e Arjan Çanit në “Zonë e Lirë”

Emisioni “Zonë e Lirë” nuk është hapur si gjithnjë nga moderatori Arjan Çani, por në vendin e tij është ulur Ermal Mamaqi.

Mamaqi ka njoftuar se ka braktisur Digitalb për të transmetuar në Tv Klan emisionin “6 Ditë pa Ermalin”. Kjo lëvizje u komentua në media si lamtumirë e Çanit me këtë televizion.

Megjithatë, sot nuk ka qenë rasti, pasi Mamaqi ka qëndruar vetëm pak minuta në drejtimin e “Zonë e Lirë”, si një shaka e përgatitur mes tij dhe Arjan Çanit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025132894515991
array(1) { ["section"]=> string(59) "ermal-mamaqi-ne-karrigen-e-arjan-canit-ne-zone-e-lire-42371" }