Ermal Mamaqi përcjell një mesazh për prindërit dhe tregon rrugën e suksesit: Kështu mund të bëheni si unë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 07-03-2017 Ermal Mamaqi përcjell një mesazh për prindërit dhe tregon rrugën e suksesit: Kështu mund të bëheni si unë

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të dashur për publikun shqiptar, i cili çdo javë me humorin e tij argëton me mijëra shqiptarë por jo vetëm.

Me 7 mars, ai ka uruar prindërit e tij si dhe ka treguar rrugën për tu bërë si Ermali.

 “Këta janë dy mësuesit e jetës time. Nëse doni mësime “si të bëheni si unë” mund të lini takime në shtëpinë e prindërve të mi. Tashmë punojnë Part-Time. Gëzuar festën e Mësuesit!”,  thotë Ermali duke u ofruar një mundësi të gjithëve ata që duan që të takohen me prindërit e tij.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010055065155029
array(1) { ["section"]=> string(110) "ermal-mamaqi-percjell-nje-mesazh-per-prinderit-dhe-tregon-rrugen-e-suksesit-keshtu-mund-te-beheni-si-une-71082" }