Ermal Mamaqi poston foto tronditëse nga vendi ku u aksidentua, kërkon llogari nga autoritetet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:22 25-07-2016 Ermal Mamaqi poston foto tronditëse nga vendi ku u aksidentua, kërkon llogari nga autoritetet Foto nga aksidenti i fundit

Moderatori Ermal Mamaqi ka postuar disa foto të një aksidenti të ndodhur së fundmi në Ferizaj të Kosovës, në një njejtin vend ku ai u përplas me makinë 10 ditë më parë.

Mamaqi shpreh habinë se si autoritetet përkatëse nuk ndërhyjnë për të ndriçuar atë aks rrugor, ndërsa pyet se edhe sa persona duhet të vdesin që të reagohet për përmisimin e sinjalistikës.

“I njëjti vënd ku unë bëra aksidentin para 10 ditësh. Pothuajse çdo javë ndodh një aksident i rëndë te rrethi i vdekjes në Ferizaj. Akoma nuk ndriçohet ai rrethrotullim. Rruga ështe e drejte dhe të jep përparsi për të ecur shpejt dhe vetem ata që e dinë e ulin shpejtesinë se ai rreth del nga hiçi. Edhe sa duhet të vdesin?”,- shkruan ai. 

13781894_1492442350781292_8626140700042499100_n.jpg

*Foto nga aksidenti i fundit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026227951049805
array(1) { ["section"]=> string(98) "ermal-mamaqi-poston-foto-tronditese-nga-vendi-ku-u-aksidentua-kerkon-llogari-nga-autoritetet-47700" }