Ermal Mamaqi shfryn thellë dhe flet për vështirësitë e jetës: Me këmbëngulje dhe besim mund të arrish

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:05 22-07-2016

Humoristi Ermal Mamaqi shfryn thellë dhe flet  për vështirësitë e jetës.

Nëpërmjetë një video-je ku shihet teksa hipën në një trampolinë fëmijësh në të cilën e ka të vështirë të lëvizë e jo më të rrëshqasë Ermali ka treguar se sa të vështira janë disa gjëra në jetë.

Ermali siç duket është lodhur mjaft teksa zbret nga trampoline, por me këmbëngulje i’a ka dalë të lahet në pishinën e fëmijëve.

“Disa gjëra në jetë janë të vështira. Por me këmbëngulje dhe besim mund ti arrish”shkruan Ermali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023360967636108
array(1) { ["section"]=> string(106) "ermal-mamaqi-shfryn-thelle-dhe-flet-per-veshtiresite-e-jetes-me-kembengulje-dhe-besim-mund-te-arrish-47464" }