Ermal Mamaqi tallet, Luana Vjollca: E dija që dhe ti më ndjek (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:34 14-01-2018 Ermal Mamaqi tallet, Luana Vjollca: E dija që dhe ti më ndjek (FOTO)

Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca janë “rivalët” e së shtunës mbrëma.

Të dy emisionet e tyre transmetohen në prime time duke i vendosur të dy në “luftë” për audiencë. Jo pak herë dy moderatorët shkëmbejnë batuata me njëri tjetrin në Instagram në lidhje me këtë çështje.

Në foton e fundit të publikuar nga Luana Vjollca, Ermali ka komentuar: “Po po pa merak. Bukur dosja lal”. Por Luana nuk ka hezituar të kthej përgjigje pak ironike: "Ermal Mamaqi e dija që dhe ti po më ndjek”.

Nuk dihet nëse “lufta’ midis tyre është e vërtet, por ajo që mund të themi me siguri është se rivaliteti për audiencë është i madh.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Brenda shtëpisë së këngëtarit shqiptar, shikoni luksin dhe elegancën me tepri
Vesa Luma në shtëpinë përrallore të Noizyt, realizon ëndrrën e këngëtarit (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.043583869934082
array(1) { ["section"]=> string(71) "ermal-mamaqi-tallet-luana-vjollca-e-dija-qe-dhe-ti-me-ndjek-foto-106511" }