Ermal Mamaqi tenton të “mbysë” moderatoren, pasi ajo e konkuron me emisionin e ri (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:09 17-10-2016 Ermal Mamaqi tenton të “mbysë” moderatoren, pasi ajo e konkuron me emisionin e ri (Foto)

Ermali ka tentuar të “mbysë” moderatoren Arbana Osmani dhe e gjitha kjo për shkak të emisionit “Dua të të bëj të lumtur” që sipas Mamaqit do ta konkurojë.

 

Në fakt, Ermali kapjen nga fyti të Arbanës e shfaq si dashuri ndaj saj, teksa komenton dhe në foto,  “Arbana unë të dua. Shumë. Ty dhe emisionin tënd që do më konkurojëëëëë... Duket nga foto besoj sa shumë”.

Pavarsisht lojërave të tyre dy moderatorët mbeten miq të mirë..dhe sa i përket dashurisë mes miqve,  kësaj i thonë “dashuri me dhunë”. 

ermal_mamaqi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024654865264893
array(1) { ["section"]=> string(89) "ermal-mamaqi-tenton-te-mbyse-moderatoren-pasi-ajo-e-konkuron-me-emisionin-e-ri-foto-56505" }