Ermal Mamaqi ‘tërbon’ fansat në Athinë, shikoni ç’pritje madhështore i kanë bërë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:06 18-06-2016

Këngëtari Ermal Mamaqi ka marrë pjesë në festivalin ‘colour day’ në Athinë nga ku është pritur në mënyrë madhështore nga fansat grekë dhe padiskutim nga emigrantët shqiptarë.

“Me 30 vet, më fal me 50 mijë”  shkruan Ermali teksa poston videon në të cilën fansat brohërasin pa fund.

Rreth 50 mijë persona kanë qenë në sheshin ku është mbajtur koncerti nga ku Ermalit padyshim i është bërë një ‘pritje hollivudiane’ nga të gjithë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armina Mevlani publikon momentet më të bukura të ditëlindjes së saj, nga kërcimi me Shkëlzenin deri tek puthjet plot emocion
Justin Biber rrëzohet në skenë, shokohen spektatorët »
Article Logic
Execution time: 0.029335021972656
array(1) { ["section"]=> string(83) "ermal-mamaqi-terbon-fansat-ne-athine-shikoni-c-pritje-madheshtore-i-kane-bere-43938" }