Ermal Mamaqi tregon si do duket studio e re, i bën hallall lekët e Aleksandër Frangajt

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 12-07-2016 Ermal Mamaqi tregon si do duket studio e re, i bën hallall lekët e Aleksandër Frangajt

Ermal Mamaqi është duke punuar që emisioni i tij të nisë transmetimin sezonin e ri në Tv Klan. Vetë moderatori ka publikuar një foto në rrjetet sociale që tregon se si do të jetë skenografia e studios.

Nga foto kuptohet se ndryshe nga ajo e “6 ditë pa Ermalin” në Digitalb, studio e re do të ngjasojë me ato të programeve me tematik të njejtë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Gaetano Castelli dhe stafi i tij janë duke punuar me skenografinë dhe Ermali shprehet se ata i kanë hak paratë e paguara nga pronari i televizionit, Aleksandër Frangaj.

“Duke punuar. Skena e re po ndërtohet. Gaetano Castelli dhe stafi i tij i kanë hak lekët e Sandrit”, shkruan ai. 

ermoli.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024837970733643
array(1) { ["section"]=> string(91) "ermal-mamaqi-tregon-si-do-duket-studio-e-re-i-ben-hallall-leket-e-aleksander-frangajt-46340" }