Ermal Mamaqi zbulon emrin e emisionit të ri dhe kur transmetohet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:21 01-09-2016 Ermal Mamaqi zbulon emrin e emisionit të ri dhe kur transmetohet

Moderatori Ermal Mamaqi ka zbuluar për fansat emrin e emisionit të ri që do të transmeton në Tv Klan.

“Xing me Ermalin”, titullohet emisioni që siç njofton vetë moderatori do të transmetohet çdo të shtunë në Klan. Orari nuk është bërë i ditur, por besohet që do të jetë gjatë mbrëmjes.

“6 ditë pa Ermalin” titullohej emisioni i parë i Mamaqit që transmetohej në Digitalb, por audienca gjithnjë e në rritje besohet se e kanë shtyrë atë të kërkojë hapësirë në një televizion kombëtar.  

14199192_1535941689764691_55632779011567123_n.jpg

14183911_1535944873097706_609206011047793723_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është mashkulli misterioz që prek bukuroshen Viola Spiro?
Kjo “dhomë” hoteli kushton 200 dollarë nata (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.032526016235352
array(1) { ["section"]=> string(70) "ermal-mamaqi-zbulon-emrin-e-emisionit-te-ri-dhe-kur-transmetohet-51612" }