Ermali dhe Ami, prezantim në Google të “Ami Event”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:20 27-01-2015 Ermali dhe Ami, prezantim në Google të “Ami Event” Ermali dhe Ami gjate prezantimit

Ermali dhe Ami dinë të prezantojnë mirë edhe biznesin e tyre kur bëhet fjalë për të. Të gjithë ia njohim humorin Ermalit, dhe prezantimin dinjitoz të vajzës plot nur. Por në këtë foto të dy na shfaqen si biznesmen, në një event të organizuar nga kompania google. “Ami event” duket se është një biznes që shkon shumë mirë për vajzën e ekranit e që sot duket se merret më shumë me të tillë aktivitet. Ndërkohë që çifti arrin t’i bëjë një marketim shumë të mirë e të plotë vetes. Dhe auditori është kurioz të shohë se ç’ndodh. Urime Ermalit e Amit. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031893968582153
array(1) { ["section"]=> string(52) "ermali-dhe-ami-prezantim-ne-google-te-ami-event-1628" }