Ermali e pyet për lekët e burrit miliarder, Emina Cunmulaj e thotë troç (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 10-10-2018 Ermali e pyet për lekët e burrit miliarder, Emina Cunmulaj e thotë troç (VIDEO) Emina me bashkëshortin dhe njërën nga vajzat

Mbrëmjen e kësaj të shtune e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” do të jetë modelja shqiptare Emina Cunmulaj.

Modelja prej vitesh është e martuar me miliarderin Sam Nazarian dhe është nënë e dy vajzave.

Në një sekuencë të emisionit të shpërndarë në Instagram, Emina ka treguar se dikur milte lopët në fshatë dhe lutej që një ditë të ikte.

Gjithashtu, Ermali nuk harroi ta ngacmonte edhe për bashkëshortin e saj, duke e pyetur për të ardhurat “Si ja bën me lekët?, i është drejtuar moderatori, ndërkohë që dhe modelja nuk ka nguruar.

“Ai punon dhe unë shpenzoj dhe në rregull është puna”, ka thënë ajo, ndërsa studoi ka shpërthyer në të qeshura.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndeshja Shqipëri-Jordani, Ilda Bejleri ‘çmend’ rrjetin me FOTO nga stadiumi
Trejsi Sejdini 'çmend' kalimtarët, del në rrugë me reçipeta (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.019743919372559
array(1) { ["section"]=> string(83) "ermali-e-pyet-per-leket-e-burrit-miliarder-emina-cunmulaj-e-thote-troc-video-137355" }