Ermali i Big Brother i jep papritur fund beqarisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:48 25-08-2016 Ermali i Big Brother i jep papritur fund beqarisë

Në Shqipëri njihej si Mister por për mbarë trojet shqiptare famën e fitoi në Big Brother me aventurën në edicionin e pestë.

Bëhet fjalë për Ermal Merdanin, njërin prej meshkujve më të pashëm shqiptar i cili i ka dhënë fund beqarisë papritmas dhe pa shumë zhurmë.

Prive shkruan se martesa është bërë në një ceremoni të thjeshtë në qendër të Tiranës ku i pranishëm ka qenë edhe kryetari i bashkisë, Erion Veliaj.

Kujtojmë se Ermali gjatë dhe pak edhe pas aventurës në Big Brother ishte në lidhje me banoren tjeter Franceska jace por gjërat nuk shkuan në drejtimin e duhur dhe Merdani gjeti dikë tjetër. 

Screenshot_13.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068459510803223
array(1) { ["section"]=> string(55) "ermali-i-big-brother-i-jep-papritur-fund-beqarise-50877" }