Ermali mbush 33 vjeç dhe falenderon fansat: S’po iu përgjigjem të gjithëve se kam për të hekurosur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:17 21-03-2015 Ermali mbush 33 vjeç dhe falenderon fansat: S’po iu përgjigjem të gjithëve se kam për të hekurosur Fotoja postuar në ''Facebook'' nga Ermal Mamaqi

Ikona e humorit Ermal Mamaqi sot mbushi 33 vjeç dhe sigurisht nuk kishte sesi  ta kursente humorin edhe në këtë ditë të veçantë për të.

Në një status në rrjetin social “Facebook’’, Ermali i falenderon të gjithë për urimet por nuk harron të shpërndajë edhe një mesazh dashurie.

“Jam shumë optimist si njeri... jam fiks 30% sot. Ju dua të gjithëve. Faleminderit që më duroni dhe uroni. Nuk ju përgjigjem dot se përveç se jeni me miliona, duhet edhe të hekuros tani. Kam larë 3 lavatriçe, i kam rrobat kapicë. Hahahaha. Ju përqafoj. Nuk është e vështirë për t’u bërë i mirë. Dhuroi një përqafim nga unë, atij/asaj që ke pranë.”, shkruan Ermali në profilin e tij në ‘’Facebook’’, me humor si gjithnjë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021124124526978
array(1) { ["section"]=> string(102) "ermali-mbush-33-vjec-dhe-falenderon-fansat-s-po-iu-pergjigjem-te-gjitheve-se-kam-per-te-hekurosur-6550" }