Ervin Bushati: PS dhe LSI të hyjnë të ndara në zgjedhje

Publikuar tek: barometri, më 07:17 22-04-2017 Ervin Bushati: PS dhe LSI të hyjnë të ndara në zgjedhje

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026869058609009
array(1) { ["section"]=> string(60) "ervin-bushati-ps-dhe-lsi-te-hyjne-te-ndara-ne-zgjedhje-76013" }