Është 35 vjeçe, por shikoni si duket në FOTON me bikini që sapo publikoi Jonida Maliqi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:25 14-06-2018 Është 35 vjeçe, por shikoni si duket në FOTON me bikini që sapo publikoi Jonida Maliqi

Ndonëse nuk ka sjellë prej kohësh projekte të reja në muzikë, këngëtarja Jonida Maliqi vijon të jetë ende në qendër të vëmendjes.

 

Pak kohë më parë ndarja pas 17 vitesh me martesë me bashkëshortin Gent Prizreni bëri shumë bujë në media.

Ndërsa këngëtarja nuk është përfolur për lidhje të reja. Jonida është po ashu shumë aktive në rrjetet  sociale dhe ndan me miqtë momente nga përditshmëria e saj. Vetëm pak minuta më parë këngëtarja është shfaqur me bikini në plazh. Ndonëse 35 vjeçe ajo bie në sy për format bombastike të trupit të saj që ngrenë edhe më shumë temperaturatat në këto ditë të nxehta.

jonida.PNG

 

88.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I publikuan lajmin e shtatzënisë, Marina Fara merr vendimin e papritur (FOTO)
Botërori, Era Istrefi performon sot LIVE në Rusi »
Article Logic
Execution time: 0.023864984512329
array(1) { ["section"]=> string(92) "eshte-35-vjece-por-shikoni-si-duket-ne-foton-me-bikini-qe-sapo-publikoi-jonida-maliqi-124321" }