Është 47 vjeçe por këngëtarja e dashur për publikun duket si një zonjushë mbi motor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:38 14-05-2016 Është 47 vjeçe por këngëtarja e dashur për publikun duket si një zonjushë mbi motor

Është 47 vjeçe por këngëtarja e dashur për publikun duket si një zonjushë mbi motor.

E kemi fjalën për të mirënjohur Eranda Libohova. Si një motoriste e vërtetë dhe me diellin mbi kokë, Eranda na uron fundjavë të mbarë.

Këngëtarja para pak javësh ka publikuar edhe këngën “Pa mua” që u mirëprit e pëlqye nga publiku.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030816078186035
array(1) { ["section"]=> string(89) "eshte-47-vjece-por-kengetarja-e-dashur-per-publikun-duket-si-nje-zonjushe-mbi-motor-40445" }