'Është i zënë moj', Maluma fut në ‘sherr’ Kejvina Kthellën dhe Taynën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:40 27-05-2019 'Është i zënë moj', Maluma fut në ‘sherr’ Kejvina Kthellën dhe Taynën

Maluma është një ndër këngëtarët kolumbian më të famshëm në botë që ka rrëmbyer zemrat e shumë vajzave.

Së fundmi ka qenë Tayna, që ka publikuar një video të sajën në Instagram të cilën e ka pëlqyer Maluma dhe ajo më pas e ka ndarë me te gjithë ndjekësit e saj këtë fakt.

Mirëpo nuk kanë munguar as replikat e shumta, mes tyre edhe ka replikuar bukuroshja Kejvina Kthella.

'Është i zënë Maluma moj. Në rregull, në snap mbaje, se unë e kam në Instagram ', i komenton Kejvina.

Mesa duket vajzat, të cilat janë shoqe me njëra-tjetrën debatojnë për Maluman dhe ky i fundit ka ditur të zgjedhë.

 

auto_tttt1558944019.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12073588371277
array(1) { ["section"]=> string(71) "eshte-i-zene-moj-maluma-fut-ne-sherr-kejvina-kthellen-dhe-taynen-165893" }