Eskorta e Kryeministrit në spital? Berisha: Rama me overdozë

Publikuar tek: barometri, më 08:01 08-03-2018 Eskorta e Kryeministrit në spital? Berisha: Rama me overdozë

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë foton ku sipas tij dallohet eskorta e kryeministrit Edi Rama në një spital privat në Tiranë.

Sipas Berishës, Rama ka përfunduar në spital për shkak të “mbidozës”.

Postimi i plotë:

“Rama ne spital! Duket me overdozë. sb

Para 20 minutash kalova tek Spitali Amerikan 3 aty pash eskorden e Rames duket me overdoze! Ja dhe foto” – thuhet në SMS-në e publikuar nga Berisha.

2 Pas kërkesës së Presidentit Ilir Meta, ministri i Jashtëm Ditmir Bushati i ka dërguar kreut të shtetit informacionet shtesë rreth negociatave për kufirin detar me greqinë.

Meta kërkoi nga Bushati informacione shtesë, e tashmë letra ka mbërritur në zyrën e tij në Presidencë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022479057312012
array(1) { ["section"]=> string(65) "eskorta-e-kryeministrit-ne-spital-berisha-rama-me-overdoze-112547" }