Etilda Gjonaj për Vettingun: Në shkurt rezultatet e para

Publikuar tek: barometri, më 08:19 29-01-2018 Etilda Gjonaj për Vettingun: Në shkurt rezultatet e para

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ndodhet në një vizitë në Fier në institicionet e varësisë.

Nga ky qytet Gjonaj ka folur edhe për Vettingun, ndërsa është shprehur se në shkurt do të dalin rezultatet e para.

Sakaq, ministrja ka nënvizuar se lista për anëtarët e KLGJ dhe KLP të miratohet sa më shpejt. Ndërsa bëri të ditur se  nuk do të lejohen shkelje në zyrat e ZRRP dhe  ALUIZM-it.  

Po ashtu, Gjonaj theksoi se do të merren masa që të ngihen sa më shpejt institucionet e drejtësisë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16412901878357
array(1) { ["section"]=> string(62) "etilda-gjonaj-per-vettingun-ne-shkurt-rezultatet-e-para-108294" }