Etja e natës me familjarë e miq e krybashkiakut të Korçës natën e Pashkëve

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:15 13-04-2015 Etja e natës me familjarë e miq e krybashkiakut të Korçës natën e Pashkëve Kryetari i Bashkisë së Korçës duke festuar me familjarë e miq

Korça është tashmë qyteti traditë sa i takon kremtimit të Pashkëve. Edhe kryebashkiaku i këtij qyteti nuk kishte se si të mungonte në mbrëmjen festive organizuar për Pashkë.

Sotiraq Filo është parë gjatë mbrëmjes në shoqërinë e familjarëve dhe miqve duke festuar në një ambjent lokali ku luhej muzikë e konsumohej alkool. Kryebashkiaku i Korçës duket se është ndjerë rehat dhe i ka festuar gëzuar Pashkët në qytetin e tij.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069830417633057
array(1) { ["section"]=> string(79) "etja-e-nates-me-familjare-e-miq-e-krybashkiakut-te-korces-naten-e-pashkeve-8538" }