Eto’o transferohet te Sampdoria

Publikuar tek: sport, më 17:50 24-01-2015 Eto’o transferohet te Sampdoria

Samuel Eto’o është rikthyer në Itali, te skuadra e Sampdorias. Ish-sulmuesi i Interit, ka kryer vizitat mjekësore dhe pritet të prezantohet pak përpara ndeshjes kundër Palermos.

Lajmi për transferimin e 33 vjeçarit kamerunas nga Evertoni është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e Sampdorias në twitter. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndikumana shënon 2 gola, Tirana fiton 2-0 kundër Apolonisë
Ronaldon e tradhtojnë nervat, karton i kuq në fitoren 1-2 të Real Madrid »
Article Logic
Execution time: 0.020071983337402
array(1) { ["section"]=> string(36) "eto-o-transferohet-te-sampdoria-1385" }