Eugent Bushpepa çmend Europën, e pabesueshme çfarë ka ndodhur me Instagramin e tij

Publikuar tek: kulture-art, më 22:05 10-05-2018 Eugent Bushpepa çmend Europën, e pabesueshme çfarë ka ndodhur me Instagramin e tij Eugent Bushpepa

Performanca e Eugent Bushpepës në skenën e Eurovizion është padyshim një ndër më të mirat dhe kjo na bën shumë krenarë.

Por diçka krejtësisht e çmendur vihet re të ketë ndodhur edhe në Instagramin e tij.

Një javë më parë ndjekësit e tij në rrjetin social kapnin shifrën e 18 mijë personave, por vetëm dy ditë pasi dogji skenën, fansat e tij arritën direkt në 24 mijë.

Mos vallë kjo shenjë tregon edhe votat e shumta që paramendohet të marrë Shqipëria në natën finale?

collageg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kur realiteti tejkalon imagjinatën, mësuesi zbuloi një nxënës gjeni por ja çfarë i bëri Enver Hoxha
»
Article Logic
Execution time: 0.031681060791016
array(1) { ["section"]=> string(88) "eugent-bushpepa-cmend-europen-e-pabesueshme-cfare-ka-ndodhur-me-instagramin-e-tij-120307" }