Europarlamentari Kukan: Ballkani Perëndimor pjesë integrale e Europës

Publikuar tek: aktualitet, më 14:31 17-05-2018 Europarlamentari Kukan: Ballkani Perëndimor pjesë integrale e Europës Eduard Kukan

Europarlamentari Eduard Kukan, është i mendimit se Ballkani Perëndimor e ka të ardhmen veç në BE.

Nëpërmjet një reagmini në Twitter, Kukan, është shprehur se Ballkani Perëndimor është pjesë integrale e Europës.

“Unë nuk shoh ndonjë të ardhme tjetër për Ballkanin Perëndimor sesa BE. Nuk ka alternativë, asnjë plan B. Ballkani Perëndimor është pjesë integrale e Evropës dhe ata i përkasin komunitetit tonë”, shkruan Kukan.

.

kukan.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « BLLOFI i dëshmitarit X: Agroni i ka bërë vetë këto përgjime (Por ja çfarë e tradhton)
Tentuan të përdhunojnë 13-vjeçaren, flet babai i të akuzuarit: Djalit i ngritën kurth, është ngritur fshati… (VENDIMI I GJYKATËS) »
Article Logic
Execution time: 0.01789379119873
array(1) { ["section"]=> string(75) "europarlamentari-kukan-ballkani-perendimor-pjese-integrale-e-europes-121120" }