Eva Murati i tha se nuk është shembull për t’u ndjekur, reagon rrufeshëm Luana Vjollca (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 06:59 26-03-2018 Eva Murati i tha se nuk është shembull për t’u ndjekur, reagon rrufeshëm Luana Vjollca (FOTO)

Eva Murati dhe Eva Murati

Pak ditë më parë gazetarja sportive Eva Murati tha në një intervistë televizive seEva Murati nuk është shembulli që ajo ndjek në jetë dhe nuk do preferonte të vazhdonte karrierën edhe si moderatore edhe si këngëtare siç bën Luana.

Kjo deklaratë e gazetares bëri xhiron në media. Ndërkohë që ka ardhur edhe reagimi i Luanës. “Nëse do të garosh me mua më thuaj. Unë tashmë kam fituar”, ka shkruar Luana duke i kthyer në këtë mënyrë përgjigje Eva Muratit.

lua.PNG

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E rriti e vetme, vajza mesazh nënës: Pse mos të martohesh ti para meje?! (VIDEO)
Jeta mes luksit, njihuni me vajzën sexy të kryebashkiakut socialist (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.025506973266602
array(1) { ["section"]=> string(97) "eva-murati-i-tha-se-nuk-eshte-shembull-per-t-u-ndjekur-reagon-rrufeshem-luana-vjollca-foto-114536" }