Evakuohet shtëpia e Big Brother në Britaninë e Madhe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:19 01-08-2016 Evakuohet shtëpia e Big Brother në Britaninë e Madhe

Banorët e famshëm të reality show Big Brother në Britaninë e Madhe janë evakuuar nga ambientet e shtëpisë pasi ka ngjarë diçka e pazakontë.

Shkak është bërë sjellja e djemve të shtëpisë që me shaka kanë nisur të luajnë me ushqimin. Fillimisht ishte Heavy D ai që i hodhi pakon e kafesë në kokë Stephen Bear, por ky i fundit nuk ia përtoi. Në “lojë” u përfshi edhe James Whale e në këtë moment duket se situata nga shakaja mori një trajtë serioze.

Scretjetrakdfenshot_1.jpg

Për të ndaluar përkeqësimin e sutuatës dhe harxhimin e ushqimeve të limituara, producentët vendosën të ndërpresin spektaklin dhe të evakuuojnë banorët.

Screasdfhhhttererenshot_1.jpg

Screensdfjkkkhhhot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Biznesmeni i njohur i vë Dua Lipës avionin e tij privat në dispozicion, për udhëtimin në Tiranë dhe Prishtinë
Besi tremb vogëlushen: Ai momenti kur do me lujt në mënyrë të frikshme...budall komplet (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.020923852920532
array(1) { ["section"]=> string(58) "evakuohet-shtepia-e-big-brother-ne-britanine-e-madhe-48411" }