EXIT POLL/ IPR: Në Tiranë kryeson ASHE. Ja rezultatet e Durrësit dhe Shkodrës

Publikuar tek: politike, më 20:54 21-06-2015 EXIT POLL/ IPR: Në Tiranë kryeson ASHE. Ja rezultatet e Durrësit dhe Shkodrës

Dalin rezultatet e tjera të sondazhit të IPR marketing për përqindjen e partive në zgjedhjet e sotme.

Për këtë exit poll janë pyetur votuesit gjatë intervalit kohor 19:00-20:30.

Rezultatet e partive në Tiranë, Durrës e Shkodër. 

Durrës

Shkodër

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sipas sondazhit të IPR: LSI shpërthim surprizues në Durrës
Për Jamarbër Malltezin, këto zgjedhje nuk ishin të lira dhe të ndershme. Ja 12 argumentet e tij »
Article Logic
Execution time: 0.035058975219727
array(1) { ["section"]=> string(80) "exit-poll-ipr-ne-tirane-kryeson-ashe-ja-rezultatet-e-durresit-dhe-shkodres-14270" }