Fabian Kaja, banor i Big Brother 8?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 07-03-2015 Fabian Kaja, banor i Big Brother 8?

Në rrjetin social "facebook" , paraprakisht është hapur nje faqe fansash me emrin e një banori që pretendohet të jetë banori i shtëpisë së Big Brother në këtë edicion të 8-të të tij.

Nëse ky është një profil i vërtetë atëhere djaloshi që do hyjë në shtëpinë më të vëzhguar në Shqipëri ka thyer rregulloren pasi Big Brother në mënyrë absolute nuk lejon që të përzgjedhurit si banorë të shtëpisë të tregojnë se do janë përzgjedhur e aq më keq akoma të krijojnë faqe fansash para fillimit të programit.

Djaloshi në foto quhet Fabin Kaja dhe mesa duket është tip sportiv e i palestruar.

Ne nuk kemi asgjë kundër pjesëmarrjes së tij në këtë edicion të Big Brother!  Urojmë që dhe Big Brother mos ta ketë dhe të mos e penalizojë për faktin që ka thyer rregulloren.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10644507408142
array(1) { ["section"]=> string(38) "fabian-kaja-banor-i-big-brother-8-5254" }