“Fairytale Love”, publikohet javën e ardhshme kënga e Shqipërisë në Eurovision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:39 06-03-2016 “Fairytale Love”, publikohet javën e ardhshme kënga e Shqipërisë në Eurovision

Çdo gjë është gati dhe kënga e Eneda Tarfiës, “Fairytale Love”, me të cilën Shqipëria do të përfaqësohet në Eurovision, do publikohet javën e ardhshme.

14 marsi do të jetë data e premierës së kësaj kënge dhe ajo do të publikohet në kanalet muzikore në internet të Eurovisionit dhe RTSH-së.

Me përpunimin e këngës në versionin anglisht është marrë studio e njohur britanike “Woodstock”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10636210441589
array(1) { ["section"]=> string(81) "fairytale-love-publikohet-javen-e-ardhshme-kenga-e-shqiperise-ne-eurovision-34370" }