Fama e Rikes kap majat, e ftuar speciale e Sky Sport

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:55 12-07-2016 Fama e Rikes kap majat, e ftuar speciale e Sky Sport

Falë formave të saj fizike që tërheqin lehtësisht vëmendjen, Rike Roci u bë një nga figurat më të komentuara të tifozeve femra të EURO 2016. Ajo duket se ende vazhdon të shijojë famën që mori në Europian pasi mbrëmjen e djeshme ka qënë e ftuar në televizionin italian sportiv Sky Sport. Këtë gjë Rikja e ka treguar me anë të 3 fotove të publikuara në Instagramin e saj personal.

rike.png

rike1-1.png

rike2.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gigit nuk i bëhet vonë, hidhet në pishinë dhe shkatërron fustanin mbi 5 mijë dollarë
Këngëtari shqiptar Stanaj prezanton këngën e parë dhe është tepër “Romantike” (Audio) »
Article Logic
Execution time: 0.02095103263855
array(1) { ["section"]=> string(57) "fama-e-rikes-kap-majat-e-ftuar-speciale-e-sky-sport-46363" }