Familja Beckham më e bashkuar se kurrë, darkojnë sëbashku në restorantin luksoz (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:02 01-11-2016 Familja Beckham më e bashkuar se kurrë, darkojnë sëbashku në restorantin luksoz (Foto)

Familja Beckham është një prej familjeve më të famshme në botën e showbizit.

Vetëm një natë më parë ata janë parë si familje më të bashkuar se kurrë teksa kanë darkuar sëbashku në një prej restoranteve luksozë më të famshëm ‘’Angelini Osteria’’.

David dhe Victoria Beckham së bashku me fëmijët e tyre janë fotografuar pasi kanë dalë nga resornti teksa shihen të gjithë të buzëqeshur pas darkës tërësisht private.

bekam.jpg

bekam1.jpg

bekam2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12007689476013
array(1) { ["section"]=> string(89) "familja-beckham-me-e-bashkuar-se-kurre-darkojne-sebashku-ne-restorantin-luksoz-foto-58060" }