"Fanatiku" Duda prezanton bashkëshorten e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:37 24-07-2016

Reperi i njohur nga Gjilani, Burim Osmani, i njohur për publikun si Duda, ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij.

Duda gjithnjë ka qenë i rezervuar lidhur me jetën e tij personale dhe nuk ka publikuar shpesh foto të familjarëve të tij duke u treguar mjaft fanatik në këtë drejtim. Megjithatë, reperi ka bërë kësaj here një përjashtim duke prezantuar bashkëshorten e tij.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale edhe foto të djalit. 

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025967836380005
array(1) { ["section"]=> string(49) "fanatiku-duda-prezanton-bashkeshorten-e-tij-47562" }