Fansat e Encës s’do donin kurrë t’i shikonin këto foto, as Enca vetë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:53 17-01-2017 Fansat e Encës s’do donin kurrë t’i shikonin këto foto, as Enca vetë...

Enca Haxhia këngëtarja aq e pëlqyer dhe e ndjekur nga të rinjtë e njohur ndryshe edhe si “këngëtarja photoshop”, për faktin që ndërhyn shumë në fotografitë e saj, duket tërësisht ndryshe në të vërtetë.

Këto janë fotot “demaskuese” që qarkullojnë në Internet dhe që kanë zhgënjyer shumë fansa të këngëtares. Edhe vetë Enca, nëse do mundte, do donte t’i zhdukte nga qarkullimi.

fot.png

fot3.jpg

fot5.jpg

fot6.png

 

enca1.jpg

eeeeeeeeeee.jpg

enca3.jpgenca-2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12813901901245
array(1) { ["section"]=> string(73) "fansat-e-ences-s-do-donin-kurre-t-i-shikonin-keto-foto-as-enca-vete-65758" }