Fansat ‘kryqëzojnë’ Ronela Hajatin, kapin detajin në pjesën intime të trupit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:48 25-10-2018 Fansat ‘kryqëzojnë’ Ronela Hajatin, kapin detajin në pjesën intime të trupit (FOTO)

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kohëve të fundit, jo vetëm për hitet e publikuara, por edhe për dukjen e saj. Linjat trupore të Ronelës kanë rënë gjithmonë në sy, madje është krahasuar dhe me Kim Kardashian.

Megjithatë, në një nga fotot që Hajati ka publikuar për ndjekësit, është “kryqëzuar” nga komentet e shumta negative. Ata kanë vënë re  një formë të çuditshme të krijuar nga kominoshet dhe kanë filluar ta pyesin nëse është një mashkull apo një trans .

Pavarësisht numrit të madh të tyre  këngëtarja i ka marrë me sportivitet, duke i kthyer edhe përgjigje në disa raste.

44746025_193748298176837_1710923771667283968_n (1).png

 

44712489_491475018021067_5141445838974746624_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045170783996582
array(1) { ["section"]=> string(85) "fansat-kryqezojne-ronela-hajatin-kapin-detajin-ne-pjesen-intime-te-trupit-foto-139054" }