Fansat “mbysin” Luanën me fotografi, ja si u përgjigjet ajo (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:13 29-05-2016 Fansat “mbysin” Luanën me fotografi, ja si u përgjigjet ajo (Video)

Bukuroshja Luana Vjollca është gjithmonë mjaft aktive në rrjetet sociale si Facebook, Instagram dhe SnapChat, por gjatë të dielave ajo nuk harron asnjëherë të tregojë “look”-un e saj, pak para nisjes së prezantimit të spektaklit “E Diell”.

Ndërsa sot i është dashur të realizojë dhjetëra foto me fansat që e kanë “pushtuar” në korridoret e Top Channel. Luana jo vetëm që kujdeset së tepërmi për imazhin e saj por tregon mirësi edhe me fansat duke i quajtur ata thjeshtë “Dashuri”.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033636093139648
array(1) { ["section"]=> string(68) "fansat-mbysin-luanen-me-fotografi-ja-si-u-pergjigjet-ajo-video-41813" }