Fansat provokojnë Dua Lipën/ I hedhin flamurin rus në skenë, veprimi i saj nuk pritej (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:11 05-06-2018 Fansat provokojnë Dua Lipën/ I hedhin flamurin rus në skenë, veprimi i saj nuk pritej (VIDEO) Dua Lipa

Dua Lipa është kthyer në një ndër femrat më me influencë në botë, ndërsa fakti që është shqiptare na bën të krenohemi në çdo moment.

 

Mbrëmjen e djeshme ajo është ndodhur në Moskë të Rusisë, ndërsa gjatë performancës së saj, Dua është provokuar disi nga fansat.

Pasi i kanë hedhur flamurin rus në skenë, veprimi i këngëtares shqiptare ishte ai që la më shumë mbresa.

Duke kujtuar kohën kur Rusia mbështeti ish-Jugosllavinë në luftën kundër Kosovës, Dua Lipa e mori flamurin rus me një qetësi të çmendur dhe e largoi atë nga skena.

Ky veprim nuk është pritur mirë nga të pranishmit, por ama ajo padyshim ka fituar zemrën e të gjithë atyre shtetetve që kanë vuajtur sado pak nga Kremlini.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fevziu flet për LARGIMIN nga Klani: Do më dhembi shumë...Mund të jetë vendim emocional, jo çështje lekësh
Çmendet Linda Rei, publikon FOTO duke kryer nevojat personale »
Article Logic
Execution time: 0.022402048110962
array(1) { ["section"]=> string(96) "fansat-provokojne-dua-lipen-i-hedhin-flamurin-rus-ne-skene-veprimi-i-saj-nuk-pritej-video-123374" }