Fansat të shqetësuar për shëndetin e Johnny Depp pas këtyre fotove të reja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:52 03-06-2018 Fansat të shqetësuar për shëndetin e Johnny Depp pas këtyre fotove të reja

Disa foto të reja të Johnny Depp kanë bërë që fansat në mbarë botën të shqetësohen për shëndetin e aktorit të famshëm hollivudian.

Deep ka marrë pjesë këtë fundjavë në një event në St. Petersburg të Rusisë ku ka shkrepur disa foto me fansat.

Ai duket shumë më i dobët, ndërsa fansat komentojnë se Deep mund të jetë sëmurë.

Por arsyeja pas pamjes së re të aktorit është e paqartë. Megjithatë shpesh kemi parë sesi aktorët e famshëm transformohen për t’iu përshtatur roleve.

swfdfghdfbhdh45rhj.jpg

ghjftjtyuktykty76k6yjkghnmj.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Finalja e madhe e 'Dancing With The Stars', Viktor Zhusti i habitur: Kur? Si? Më kanë mbetur vetëm 5 ditë
Soni Malaj flet për herë të parë për dasmën me biznesmenin dhe fëmijën e dytë »
Article Logic
Execution time: 0.018265962600708
array(1) { ["section"]=> string(81) "fansat-te-shqetesuar-per-shendetin-e-johnny-depp-pas-ketyre-fotove-te-reja-123106" }