Fansi e pyet në rrjetet sociale, Arbana Osmani tregon “sekretin” (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:19 09-11-2016 Fansi e pyet në rrjetet sociale, Arbana Osmani tregon “sekretin” (FOTOT)

Arbana Osmani ka realizuar disa foto tepër të bukura gjatë kohëve të fundit. E pyetur nga fansat e saj se përse fotot janë kaq të veçanta dhe nëse përdor ndonjë aplikacion, Arbana ka treguar "sekretin".

Ajo u ka shpjeguar se gjithçka është meritë e një fotografi profesionist dhe një aparati profesional. Sqaron kështu se nuk i është dashur të përdorë asnjë lloj programi editues.

arbana_odmani_copy.pngarbana_odmani_3.pngarbana_odmani_4.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plas sherri mes modeleve të BumBum, akuzojnë keq njëra-tjetrën për ndërhyrje kirurgjikale dhe blerje votash (VIDEO)
Revoltohet keq Bleona Qereti, shpërthen daj ndjekësve: Mjeranë pa të drejtë vote që pini kafe me ‘free wifi’ »
Article Logic
Execution time: 0.020956039428711
array(1) { ["section"]=> string(73) "fansi-e-pyet-ne-rrjetet-sociale-arbana-osmani-tregon-sekretin-fotot-59024" }