Fansi habit Kim Kardashian, di më shumë për të se edhe ajo vetë (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:25 17-01-2017

Fansi më i madh i Kim Kardashian, është përballur me të në një konkurs ku ishin të dy përballë pyetjeve rreth Kim.

Kardashian u përball me një nga fansat e saj më të mëdhej, i cili duket se e njeh atë më mirë se ajo veten.

Në spektaklin e Jimmy Kimmel, ajo e shijoi momentin kur tre fansa të saj po “luftonin” se cili di më shumë përgjigje për të dhe jetën e saj.

E në fund, ajo u përball në një raund special me fituesin, Colt Paulsen

Colt arriti të përgjigjet në pyetjet se çfarë veture i kishte blerë Kim, bashkëshortit të saj, Kanye Ëest, rutinën e saj të ushtrimeve, e madje e dinte edhe emrin e saj të mesit.

Duket se as Kim Kardashian nuk dinte përgjigjet aq mirë, sa vetë fansi i saj!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025694847106934
array(1) { ["section"]=> string(74) "fansi-habit-kim-kardashian-di-me-shume-per-te-se-edhe-ajo-vete-video-65789" }