Fansi i Aurela Gaçes i marrosur keq, shihni çfarë bën frymëzuar nga këngëtarja(FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:00 19-12-2015 Fansi i Aurela Gaçes i marrosur keq, shihni çfarë bën frymëzuar nga këngëtarja(FOTO) Aurela Gaçe dhe bashkëshorti i saj Skerdi

Fansi i Aurela Gaçes i marrosur keq. I frymëzuar nga këngëtarja ai zgjedh të bëjë aktin e jashtëzakonshëm që tregon se mbetet një romantik i pandreqshëm.

Ai bën një tatuazh në krahun e tij, ku shkruan ‘’Shpirt i shpirtit tim’’, frymëzuar nga kënga e Gaçes. Më pas ai i ka dërguar fotot asaj.

Nisi si një dedikim për  zemrën.

" Shpirt I SHPIRTIT TIM " kënga që lindi nga dashuria.

Ka çifte që e kanë si lajtmotivin e tyre, qoftë edhe në ditën e dasmës...

Ka pak ditë që në FB erdhën këto foto..një djale i dedikon një tattoo dashurisë së tij.

Atëherë edhe unë i uroj djalit që ka bërë tattoo-në, u plakshi bashkë e u shtofshi me frytet e ëmbla të dashurisë tuaj. Kënga u krijua nga Adrian Hila dhe Rozana Radi duke u bazuar në historinë time reale, sa bukur eeee’’

aurelagacefans

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025352954864502
array(1) { ["section"]=> string(88) "fansi-i-aurela-gaces-i-marrosur-keq-shihni-cfare-ben-frymezuar-nga-kengetarja-foto-28119" }