Fansi i Newcastle i bashkohet festimit të golit por gjërat nuk shkojnë sipas planit (Video)

Publikuar tek: slide-lart, më 18:04 20-03-2016 Fansi i Newcastle i bashkohet festimit të golit por gjërat nuk shkojnë sipas planit (Video)

Një fans i ekipit të Newcastle nuk ka mundur ta mbajë dot entuziazmin kur Mitroviç shënoi golin e barazimit ndaj Sunderland.

Fansi i “çmendur” është futur në fushë për të festuar golin së bashku me MItroviç, por gjatë momentit që futbollisti ka kërcyer në ajër për ta përqafuar, mesa duket fansi është trembur dhe e ka shmangur duke u shtrirë poshtë tij. Ndiqni momentin komik:

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037801027297974
array(1) { ["section"]=> string(95) "fansi-i-newcastle-i-bashkohet-festimit-te-golit-por-gjerat-nuk-shkojne-sipas-planit-video-35577" }