Fansi me fat, Adele e puth në buzë në koncert live (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:53 24-07-2016

Këngëtarja Adele është afruar edhe më shumë me fansat gjatë turneut të kësaj vere.

Aksidentalisht ajo ka puthur në buzë një fans të sajin gjatë një koncerti në Vancouver dhe ka çuar në ekstazë jo vetëm fansin por të gjithë publikun.
Mjaft fansa kanë bërë ‘selfie’ me të, ndërsa ka pasur edhe të tillë që i kanë propozuar martesë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vuani nga koliti? Ja shkaktarët dhe mënyra si ta kuroni
Pas vdekjes së nënës, Zanfina mban koncertin e parë »
Article Logic
Execution time: 0.0209059715271
array(1) { ["section"]=> string(61) "fansi-me-fat-adele-e-puth-ne-buze-ne-koncert-live-video-47610" }