Fansi-Olti Currit: Sa pallë je! Blogeri nervozohet keq dhe i kthen përgjigjen që s’pritej

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 04-06-2016 Fansi-Olti Currit: Sa pallë je! Blogeri nervozohet keq dhe i kthen përgjigjen që s’pritej

Ofendime, nervozizëm dhe në fund një përgjigje që nuk pritej nga blogeri Olti Curri.

Sot në mëngjes, pas vdekjes së boksierit legjendar Muhamed Ali, blogeri ka menduar të ngacmojë pak Muhamet Veliun, ish-gazetarin e ‘’Top Channel’’, duke shkruar ‘’R.I.P Muhamet Veli’’, për t'i kujtuar edhe kohët e vjetra te ''Top''-i.

Por kjo nuk është pritur fare mirë nga ndjekësit e tij.

 ‘’Olti Curri, po sa palle qe je more burre’’, i shkruan njëri prej tyre. E ndërsa Blogeri nuk ia përton aspak, duke i kthyer përgjigjen që nuk pritej: ‘’Ik mor lo*e’’.

olticurriacaroheok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025819063186646
array(1) { ["section"]=> string(93) "fansi-olti-currit-sa-palle-je-blogeri-nervozohet-keq-dhe-i-kthen-pergjigjen-qe-s-pritej-42415" }