Fansja i thotë se do braktiste burrin për të, Stresi publikon sms-të dhe shihni si përgjigjet

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 19-12-2015 Fansja i thotë se do braktiste burrin për të, Stresi publikon sms-të dhe shihni si përgjigjet

Reperit Stresi i ka mbërritur një sms në profilin e tij në Instagram nga një fanse, e cila shprehej e gatshme për të braktisur burrin për shkak të dashurisë së madhe që kishte për reperin.

“Te dua Stresi” apo “na çmende fare” janë disa nga mesazhet që fansja i dërgon Stresit dhe ky i fundit ka vendosur t’i bëj publike duke i komentuar ato.

Duke mos e quajtur veten ‘mëndjelehtë’, reperi shprehet se i ka inat këto lloji njerëzish që harrojnë ekzistencën e burrit vetëm për të kaluar një natë me dikë tjetër.

“Inati im lloji i këtyre femrave.  Nuk e kuptoi si mund të harrosh rezistencën (ekzistencën) e burrit veç për një natë me dikë. Humbe, nuk jam mëndje lehtë unë hahahah”, shkruan Stresi.

stresss.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03371000289917
array(1) { ["section"]=> string(98) "fansja-i-thote-se-do-braktiste-burrin-per-te-stresi-publikon-sms-te-dhe-shihni-si-pergjigjet-28155" }