“Fantastike! Foto e Vitit”, Berisha përzgjedh këtë imazh nga protesta e sotme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:45 13-05-2017 “Fantastike! Foto e Vitit”, Berisha përzgjedh këtë imazh nga protesta e sotme

“Fantastike, foto e vitit!!” Kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha ndërsa shpërndan këtë foto nga protesta e sotme.

Në foto është Saimir Rexhepi, i njohur si “Ujku i Cërrikut” i cili së fundmi është shfaqur krah Partisë Demokratike.

Nga fotoja shihet se ka vizatuar dy shkronjat simbolizuese të “PD” duke lyer gjithë kokën me ngjyrën blu.

sssss.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë ka mbetur nga protesta e opozitës pas shpërndarjes së turmës
“Çadra dhe ngërçi politik ka nxitur luftën mes intelektualëve, analistëve dhe figurave publike" »
Article Logic
Execution time: 0.022991180419922
array(1) { ["section"]=> string(79) "fantastike-foto-e-vitit-berisha-perzgjedh-kete-imazh-nga-protesta-e-sotme-78531" }