Fatjoni lajmëron ndarjen nga Xhensila, por më pas heq statusin, u pendua?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:51 02-09-2015 Fatjoni lajmëron ndarjen nga Xhensila, por më pas heq statusin, u pendua?

Ish-konkurenti i Big Brother 8 ka publikuar në faqen e tij një status ku lajmëronte ndarjen me të dashurën e tij, gjithashtu ish-lojtare e Big Brother Xhensila.

“Është e kot ta mbajmë të fshehtë, raporti im me Xhensilën ka përfunduar, është momenti që gjithsekush të shikoj jetën e tij dhe të vazhdoj projektet që na presin. Ka ardhur koha për stimuj të rinj, kaq sa zgjati ishte shumë e bukur! Faleminderit që na keni mbështetur”, shkruante Fatjoni në facebook.

Por ky status është fshirë më pas nga Fatjoni, megjithatë kjo deklaratë nuk u ka shpëtuar fansave të tyre. Nuk dihet përse Fatjoni e hoqi statusin, ndoshta është penduar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15208792686462
array(1) { ["section"]=> string(76) "fatjoni-lajmeron-ndarjen-nga-xhensila-por-me-pas-heq-statusin-u-pendua-19814" }