Fatlinda Berisha mbledh stafin e TISS dhe jep mesazhin e fortë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:16 23-12-2017 Fatlinda Berisha mbledh stafin e TISS dhe jep mesazhin e fortë

“Ne jemi TISS”. Ky është mesazhi i fortë e bukur që jep në këtë fundvit, Fatlinda Berisha.

TISS është qendra e Shërbimeve dhe Trajtimit Psikosocial që kujdeset për fëmijët me autizëm.

Në fund të vitit, ashtu siç e do tradita, Fatlinda Berisha e cila punon pa u lodhur me këta fëmijë, ka mbledhur stafin e saj si për të bërë një bilanc të përgjithshëm.

Pavarësisht angazhimeve, Fatlinda Berisha nuk ka munguar në qendrën TISS për të dhënë mbështetjen e saj të pakursyer ndaj këtyre fëmijëve që kanë nevojë për ndihmën e të gjithëve ne.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018728017807007
array(1) { ["section"]=> string(69) "fatlinda-berisha-mbledh-stafin-e-tiss-dhe-jep-mesazhin-e-forte-104104" }