Fatma nuk gjen dot fjalët në shqip dhe kërkon ndihmë: O.... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:37 21-04-2016

“Oooo Dhurata”, është thirrja më e famshme për “ndihmë” falë këngëtares Eneda Tarifa e cila nuk po gjente dot fjalën e duhur në anglisht dhe gjatë intervistës kërkoi ndihmën e një prej vajzave të stafit.

Një gjë e tillë është kthyer në objekt humori në rrjetet sociale. Ja shohim edhe thumbuesen Fatma Haxhialiu ta realizojë një video të tillë ndërsa shkruan: “Dhurataaaaaaa a i gjen dhe llafet që s'të vijnë në shqip...”. Fatma në fakt është një nga ato personazhe që i doli në krah Enedës duke thënë se një pjesë e mirë e atyre që sulmuan e u gajasën me këngëtaren nuk dinë as shqip mirë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067479610443115
array(1) { ["section"]=> string(66) "fatma-nuk-gjen-dot-fjalet-ne-shqip-dhe-kerkon-ndihme-o-video-38274" }