Fatmir Mediu nxiton dhe rrëzohet te shkallët e PD, Majlinda Bregu ia plas të qeshurës (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:06 21-07-2016

Kanë filluar të mos u mbajnë më këmbët nga reforma do të thonë ata që besojnë se drejtësia e re do të sjellë ndëshkimin e zyrtarëve të lartë, pasi të shohin këtë video.

Kreu i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është rrëzuar te shkallët e selisë së PD-së kur po shkonte t’i bashkohej takimit me Lulzim Bashën. I gjithë momenti është filmuar nga kamerat, të cilat ishin të vëmendshme ndaj çdo lëvizje ditën e sotme.

Edhe deputetja e PD-së, Majlinda Bregu nuk ka mundur të mbajë të qeshurën pasi ka parë skenën e Mediut.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014328002929688
array(1) { ["section"]=> string(96) "fatmir-mediu-nxiton-dhe-rrezohet-te-shkallet-e-pd-majlinda-bregu-ia-plas-te-qeshures-video-47352" }