Fatmir Xhafaj: Llalla dhe KLD shkelën ligjin për kandidaturat e emërimeve

Publikuar tek: barometri, më 08:14 21-02-2017 Fatmir Xhafaj: Llalla dhe KLD shkelën ligjin për kandidaturat e emërimeve

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023226976394653
array(1) { ["section"]=> string(78) "fatmir-xhafaj-llalla-dhe-kld-shkelen-ligjin-per-kandidaturat-e-emerimeve-69386" }